UWAGA!

W odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony klintów jesteśmy do Państwa dyspozycji również w niedzielę. Oprócz kontaktu mailowego możliwy również kontakt telefoniczny. Telefon odbieramy w godzinach 11-21.

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów zalecamy wybór dostawy do Paczkomatów Inpost oraz korzystanie z możliwości zdalnego otwarcie skrytki z poziomu aplikacji. Pozwoli to uniknąć konieczności dotykania panelu obsługi Paczkomatu.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia!

Generator srebra koloidalnego GSK-1 - wersja modyfikowana

Wytwornica srebra koloidalnego GSK-1 jest najtańszą opcją z prezentowanych generatorów srebra koloidalnego. Charakteryzuje się prostotą obsługi, niewielkimi wymiarami. Przeznaczona jest głównie dla osób z ograniczonym budżetem.

Co wyróżnia ten generator srebra koloidalnego?

 • Zwarta, toporna budowa z wejściem zasilania DC i i gniazdach i wtykach bananowych 4mm do podłączenia elektrod srebrnych. Do gniazd można podłączyć druty srebrne o średnicy do 2mm. Sterownik zbudowany na profesjonalnej płytce drukowanej.
 • Łatwość obsługi i użytkowania
 • Automatyczna w pełni elektroniczna (nie przekaźnikowa) zmiana polaryzacji srebrnych elektrod z ustawianym czasem przełączania polaryzacji. Zmiana polaryzacji w małych naczyniach zastępuje między innymi mieszanie mechaniczne. W większych naczyniach zalecane dodatkowo mieszanie mechaniczne lub konwekcyjne (podgrzewanie) co przyśpiesza proces.
 • Automatyczne ograniczenie prądu procesu na poziomie ok. 1,3mA
 • Zabezpieczenie przed zwarciem na wyjściu elektrod
 • Ustawiany timer procesu
 • Dioda LED informująca o pracy sterownika

Cechy układu generatora srebra koloidalnego

 • zasilanie w zakresie 9-27V DC (napięcia stałego z akumulatorków, baterii, zasilacza sieciowego itp. W zestawie jest już zasilacz DC 22V.

 • pobór prądu ok. 10mA

 • zaimplementowane ograniczenie prądowe prądu koloidu na poziomie ok. 1,3mA

 • ustawiany timer końca procesu w zakresie ok. 30 minut do ok.  8 godzin (lewy potencjometr P1 na zdjęciu, położenie lewe to czas minimalny a położenie prawe to czas maksymalny). Zakończenie procesu jest informowane przez diodę LED poprzez płynne (łagodne) pulsowanie. Podczas pracy w zależności od pozostałego czasu diod LED miga skokowo (świeci, nie świeci). Częstotliwość migania zależna od pozostałego czasu i jest w zakresie ok. 1 do 10Hz (raz na 10 sekund mignie dla dużych czasów do raz na sekundę dla małych czasów). Początek pracy timera jest zawsze przy starcie (włączeniu napięcia zasilania). Odłączenie i ponowne włączenie zasilania powoduje zerowanie timera i liczenie czasu od początku

 • ustawiany czas zmiany polaryzacji srebrnych elektrod w zakresie ok. 10-115 sekund (prawy potencjometr P2 na zdjęciu. Lewe skrajne położenie to czas minimalny a prawe skrajne to czas maksymalny)

 • wymiary w obudowie 5cm (z uszami montażowymi ok. 7cm) na 7cm. Wysokość 2,5cm.

 

Galeria zdjęćSterownik kładziemy na wąskim wysokim naczyniu.

 Mikropocesorowy sterownik wytwornicy srebra koloidalnego - widok od środka. Prawy potencjometr montażowy P2 jest od czasu zmiany polaryzacji a lewy P1 od timera. Ustawienia P1 i P2 zazwyczaj robi się raz na początku w przypadku gdy proces elektrokoloidu jest powtarzalny. Jednakże można w obudowie wywiercić dwa otwory aby można było zmieniać ustawienia (mały śrubokręcikiem) bez odkręcania obudowy.

 

 

Jesteś sceptyczny?

Odstraszają się teksty o przedawkowaniu srebra? Zapoznaj się z tekstem O srebrze koloidalnym...

2-3zł za litr srebra koloidalnego wysokiej jakości? TAK to możliwe. Przeczytaj i przekonaj się sam!

Własny generator = tanie SK

PPM - sposób wyrażania stężenie. Określa ile cząsteczek związku chemicznego (tu srebra) przypada na 1 milion cząsteczek roztworu.

Miernikiem TDS zmierzymy przybliżone stężenie chemiczne - gęstość jonów w wodzie.

Należy wybrać wodę o najniższym PPM - najlepiej 0, maksymalnie 3 PPM. Przegląd przetestowanych przez nas wód znajdziesz tutaj.

 

Potwierdzenie próby srebra 999

Potwierdzenie proby srebra 2019

 

 

Dostawa i płatność

Wpłat można dokonywać na rachunek firmowy w mBanku.
Istnieje możliwość wysłania zamówionego towaru za zaliczeniem pocztowym.

Wysyłka Poczta Polską:

 • list polecony priorytetowy/ paczka pocztowa - 12,30zł (dla płatności z góry)
 • przesyłka pobraniowa priorytetowa - 20 zł

Zamówienia i kontakt

biuro@nowoster.pl

gg 1518837

tel. 510 418 836  (w godz. 11-20)

Gwarancja

Oferowane generatory SK objęte są dwuletnią gwarancją.

Zapewniamy serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz wsparcie techniczne.

Copyright