UWAGA!

W odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony klintów jesteśmy do Państwa dyspozycji również w niedzielę. Oprócz kontaktu mailowego możliwy również kontakt telefoniczny. Telefon odbieramy w godzinach 11-21.

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów zalecamy wybór dostawy do Paczkomatów Inpost oraz korzystanie z możliwości zdalnego otwarcie skrytki z poziomu aplikacji. Pozwoli to uniknąć konieczności dotykania panelu obsługi Paczkomatu.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia!

Generator srebra koloidalnego GSK-1

Wytwornica srebra koloidalnego GSK-1 jest najtańszą opcją z prezentowanych generatorów srebra koloidalnego. Charakteryzuje się prostotą obsługi, niewielkimi wymiarami. Przeznaczona jest głównie dla osób z ograniczonym budżetem.

Czytaj więcej...

Generator srebra koloidalnego GSK-2

Najłatwiejsza w obsłudze wytwornica srebra koloidalnego z regulacją progu rozpoczęcia procesu od osiągnięcia odpowiedniego napięcia na elektrodach srebrnych. Ustawiany próg jest ściśle powiązany ze stężeniem srebra koloidalnego. Generator ten jest przeznaczony dla osób oczekujących wysokiej jakości działania oraz bardzo prostej obsługi. Dołączona ładna, podłużna obudowa ABS i dopasowany bardzo lekki zasilacz impulsowy sprawiają, że generator jest świetnym i opłacalnym zakupem pod względem stosunku ceny do jakości. Generator ten jest przeznaczony dla osób dopiero rozpoczynających produkcję srebra koloidalnego.

Czytaj więcej...

Generator srebra koloidalnego GSK-3

Jest to najbardziej zaawansowany generator z trzech prezentowanych. Na polskim, a nawet światowym rynku nie ma równie zaawansowanego generatora (o podobnych możliwościach) przeznaczonego do wytwarzania srebra koloidalnego w warunkach domowych. Posiada on szereg funkcji przydatnych osobom zorientowanym w produkcji srebra koloidalnego. Przy użyciu tej wytwornicy można lepiej poznać proces wytwarzania srebra koloidalnego.

Czytaj więcej...

Podkategorie

  • Zestawy GSK-2

    Zestawy GSK-2 zróżnicowane pod względem parametrów generatora.

     

Jesteś sceptyczny?

Odstraszają się teksty o przedawkowaniu srebra? Zapoznaj się z tekstem O srebrze koloidalnym...

2-3zł za litr srebra koloidalnego wysokiej jakości? TAK to możliwe. Przeczytaj i przekonaj się sam!

Własny generator = tanie SK

PPM - sposób wyrażania stężenie. Określa ile cząsteczek związku chemicznego (tu srebra) przypada na 1 milion cząsteczek roztworu.

Miernikiem TDS zmierzymy przybliżone stężenie chemiczne - gęstość jonów w wodzie.

Należy wybrać wodę o najniższym PPM - najlepiej 0, maksymalnie 3 PPM. Przegląd przetestowanych przez nas wód znajdziesz tutaj.

 

Potwierdzenie próby srebra 999

Potwierdzenie proby srebra 2019

 

 

Dostawa i płatność

Wpłat można dokonywać na rachunek firmowy w mBanku.
Istnieje możliwość wysłania zamówionego towaru za zaliczeniem pocztowym.

Wysyłka Poczta Polską:

  • list polecony priorytetowy/ paczka pocztowa - 12,30zł (dla płatności z góry)
  • przesyłka pobraniowa priorytetowa - 20 zł

Zamówienia i kontakt

biuro@nowoster.pl

gg 1518837

tel. 510 418 836  (w godz. 11-20)

Gwarancja

Oferowane generatory SK objęte są dwuletnią gwarancją.

Zapewniamy serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz wsparcie techniczne.

Copyright