UWAGA!

W odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony klintów jesteśmy do Państwa dyspozycji również w niedzielę. Oprócz kontaktu mailowego możliwy również kontakt telefoniczny. Telefon odbieramy w godzinach 11-21.

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów zalecamy wybór dostawy do Paczkomatów Inpost oraz korzystanie z możliwości zdalnego otwarcie skrytki z poziomu aplikacji. Pozwoli to uniknąć konieczności dotykania panelu obsługi Paczkomatu.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia!

Postaw na pewność wykonania

Wszystkie prezentowane generatory srebra koloidalnego są zbudowane na bazie mikroprocesorów, które sterują elektroniką. Generatory zostały stworzone z wyselekcjonowanych elementów elektronicznych na profesjonalnych płytkach drukowanych z powłoką ochronną. Wszystkie wersje wytwornic srebra są dopasowane do obudowy.

Prezentujemy także fotografie zawierające wygląd wewnętrzny oferowanych przez nas generatorów srebra koloidalnego. Na wspomnianych zdjęciach widać całą elektronikę i nic nie zostaje ukryte. Klient dokładnie widzi, co kupuje. Niektóre generatory srebra koloidalnego oferowane w Internecie nie posiadają pod obudową nic, oprócz paru baterii. Nie mają żadnej elektroniki, a kupujący, wprowadzeni w błąd przez sprzedawcę, dużo za nie płacą. Z tego powodu należy uważać, zwłaszcza na generatory srebra koloidalnego sprowadzane z zagranicy, aby nie zapłacić dużych pieniędzy za zwykłe oszustwo. Prezentowany generator widoczny na zdjęciu ma niewielkie wymiary, łatwo go użytkować, a także schować np. w kuchennej szufladzie.

Dostawa i płatność

Wpłat można dokonywać na rachunek firmowy w mBanku.
Istnieje możliwość wysłania zamówionego towaru za zaliczeniem pocztowym.

Wysyłka Poczta Polską:

  • list polecony priorytetowy/ paczka pocztowa - 12,30zł (dla płatności z góry)
  • przesyłka pobraniowa priorytetowa - 20 zł

Zamówienia i kontakt

biuro@nowoster.pl

gg 1518837

tel. 510 418 836  (w godz. 11-20)

Gwarancja

Oferowane generatory SK objęte są dwuletnią gwarancją.

Zapewniamy serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz wsparcie techniczne.

Copyright